Alışveriş Yapamayan Diva Çıldırdı

Alışveriş tutkusu uğruna harcadığı uçuk miktarlarla magazin gündeminde sık sık haber olmayı başaran Bülent Ersoy, bu defa istediği parayı harcayamadı.

Alışveriş Yapamayan Diva Çıldırdı
Alışveriş Yapamayan Diva Çıldırdı Nilay Işık
Bu içerik 1106 kez okundu.

Sahip olduğu aşırı alışveriş tutkusuyla bilinen ve bu uğurda harcadığı uçuk miktarlarla adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran ünlü sanatçı Bülent Ersoy, bu defa istediği parayı harcayamadı.

Geçtiğimiz akşam gittiği Nişantaşı'nda objektiflere yakalanan Ersoy'un alışveriş tutkusu bu defa yarım kaldı. Bir şeyler alma niyetiyle gittiği mağazada denediği pırlanta yüzükleri bir türlü beğenmeyen ünlü şarkıcının, parasını harcayamaması nedeniyle keyfinin kaçtığı öğrenildi.

Mağaza çıkışında hayranları tarafından sergilenen yoğun ilgiyle karşılaşan Ersoy için mağaza kapısında uzun bir kuyruk oluşturuldu. Ünlü sanatçıyı görüntüleyebilmek amacıyla telefonlarıyla fotoğraf ve video çekme yarışına giren hayranları adeta izdiham yarattı.

Çıkışta muhabirler tarafından kendisine yöneltilen ne aldığı sorusu karşısında morali bozulan Diva; mağazadaki ürünleri beğenmediğini, tekrar geleceğini fakat bugün kendisinden ekmek çıkmayacağını söyleyerek kahkaha attı.

Siyah elbisesinin altına kırmızı ayakkabı giyen Bülent Ersoy'un ayakkabılarının tasarımı ise bir hayli dikkat çekti.

bülent ersoy öldü mü bülent ersoy nereli bülent ersoy kor bülent ersoy bülent ersoy kıyafetleri bülent ersoy pırşanta bülent ersoy yüzükleri bülent ersoy takıları bülent ersoy kaç yaşında
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500