Alman Usulü Evlilik Bitirdi

Benjamin Harvey’le olan 6 yıllık evliliğini bitiren Hande Ataizi, katıldığı bir programda boşandığı için pişmanlık duyduğunu söyledi.

Alman Usulü Evlilik Bitirdi
Alman Usulü Evlilik Bitirdi Meltem Yuksel
Bu içerik 776 kez okundu.

6 yıllık evliliği sona eren Hande Ataizi katıldığı bir programda Benjamin Harvey’le ayrıldığı için pişmanlık duyduğunu itiraf etti.

Oyuncu, “Benjamin çarşamba günleri eve geliyor, yemek yapıyor. Bu tabloyu görünce bazen keşke ayrılmasaydım diyorum” dedi. Eski eşiyle birlikte gülüp eğlenemediklerini, iletişim sorunu yaşadıklarını belirten Ataizi; “Ben belki daha farklı bir şey olsun istedim. Daha Türk tipi belki bir erkek modeli yani daha sahip çıkan. Paramı kazanıyorum ama “olsun be aşkım, ben varım arkanda. Senin hiçbir şeye ihtiyacın yok” gibi bir cümleyi duyamadım. Alman usulü de bir yere kadar” dedi.

Öz babasının 2,5 yaşındayken annesinden ayrıldığı ve daha sonra bir tarikata katıldığını anlatan Hande Ataizi; “Annem ve babam ben 2,5 yaşındayken ayrıldı. Babamı bir ya da iki kez gördüm. Ben çok küçükken babam dini bir tarikata giriyor. Annem, 2. kez evleniyor. Annemin ikinci eşine ‘baba’ dedim. Ben 27 yaşındayken babam intihar etti. İsyan etmedim ama ihmal edildiğimi düşündüm” ifadelerini kullandı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tepki Çeken Taciz Açıklaması

 

 

Benjamin Harvey Hande Ataizi Boşanma Dizi Oyuncu Alman Alman Usulü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500