Alparslan Namlunun Ucunda!

Salı akşamlarının izlenme rekorları kıran dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Olmaz’ bu akşam nefesleri kesen bir bölümle geliyor.

Alparslan Namlunun Ucunda!
Alparslan Namlunun Ucunda! Meltem Yuksel
Bu içerik 11977 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bu akşam 63. bölümüyle ekranlara gelecek olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ da örgütle karşı karşıya kalan masa üyeleri yaptıkları hatanın bedelini savaşarak ödemek zorunda kalır. Simsar Cemil’e düzenlenen baskının sonuçları çok ağır olur. Ava gidip avlanan masa üyelerinden Ender’in ise korktuğu başına gelir.

Masa üyelerini bitirmeye karar veren Avni ve Cemil silah ticaretinde tekel olmak için birlikte hareket etmeye devam ederler.

Diğer taraftan Hızır Reis’in sabrı gittikçe taşmaktadır. Örgüte karşı birlikte savaşmak için Avni’yi tehdit eden Reis, düşmanlarını köşeye sıkıştırabileceği bir adres ister.

CIA ve istihbaratla arası iyi olan Avni’yi ortadan kaldırmak isteyen diğer bir isim ise Ünal’dır ve tek amacı eski gücüne tekrar kavuşabilmektir.

Alparslan ise CIA ile bir araya gelmiş ve teyzesi Ceylan’la kurdukları tehlikeli planda çok önemli bir noktaya gelmiştir.

Kumarı kimin kazanacağı belli olmayan bu oyunun kaybedenini çok feci bir son beklemektedir.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Murat Boz'dan Kıskançlık İddialarına Cevap

ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. Bölüm Fragmanı İzle Oktay Kaynarc
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500