Altın Kelebek Sahibine Uçuyor

Sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandıran 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nin yıldızlarını belirleyecek oylamanın bugün itibariyle başlayacağı öğrenildi.

Altın Kelebek Sahibine Uçuyor
Bu içerik 1012 kez okundu.

Sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandıran ve Twitter üzerinde en çok konuşulan başlıklar arasına girmeyi başaran 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nin yıldızlarını belirleyecek oylamanın bugün gerçekleşeceği öğrenildi.

Belirlenen kategorilerde yarışacak adayların; gazeteci ve akademisyen Ertuğrul Özkök, Arzu Akbaş Zor, gazeteci Fikret Ercan, şarkıcı ve köşe yazarı Ömür Gedik, Selim Akçin, Onur Baştürk ve Kanat Akkaya'dan oluşan jüri tarafından belirlendiği ortaya çıktı.

Müzik ve televizyon dünyasının son bir yıla damgasını vuran yıldızlarını bu sene de okurlar tarafından belirleneceği 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nin kazananları, ödüllerini muhteşem bir törenle teslim alacak.

Haber: Nilay Işık
43. pantene altın kelebek ödülleri altın kelebek ödülleri 43. altın kelebek ödülleri 43. pantene pantene altın kelebek ömür gedik etuğrul özkök fikret ercan onur baştürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500