Alyanak'ın Oğlu Minik Alyanak

Show TV ekranlarının vazgeçilmez dizisi 'İçerde'nin 'Alyanak'ı Yıldıray Şahinler, oğlu ile birlikte objektiflere poz verdi.

Alyanak'ın Oğlu Minik Alyanak
Alyanak'ın Oğlu Minik Alyanak Nilay Işık
Bu içerik 10875 kez okundu.

Show TV ekranlarının vazgeçilmez dizisi ve reyting rekortmeni 'İçerde'deki 'Alyanak' karakterine hayat veren Yıldıray Şahinler, minik oğlu ile birlikte objektiflere poz verdi.

Bir derginin çekimleri için kameraların karşısına geçen Şahinler, baba olmakla ilgili duygularını açıkladı. Cennet denilen şeyin aslında evlat demek olduğunu oğlunun dünyaya gelişi ile birlikte anladığını ifade eden ünlü oyuncu, oğluna olan sevgisinden bahsetti. Şahinler'in birlikte poz vermekten çekinmediği Aksel isimli minik oğlunun, kendisi ile olan benzerliği ise görenleri hayrete düşürdü.

'İçerde' dizisinde otopark işleten bir mafya üyesini olan 'Alyanak' karakterini canlandıran ünlü oyuncu, rolü üzerinde çok çalıştığını ve esrar içen bir adamın sesinin bozulması gerektiğini düşünerek dizideki ses tonunda karar kıldığını açıklamıştı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sevinç Gösterisi Yasal Suça Dönüştü
 
içerde içerde dizisi içerde oyuncuları içerde fragman içerde yeni bölüm alyanak içerde alyanak alyanak oğlu yıldıray şahinler yıldıray şahinler oğlu alyanak sesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500