Alyanak'ın Sesi Neden Böyle?

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi 'İçerde'de rol alan Yıldıray Şahinler, ses tonunu nasıl kullandığını açıkladı.

Alyanak'ın Sesi Neden Böyle?
Alyanak'ın Sesi Neden Böyle? Nilay Işık
Bu içerik 16487 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Show TV'nin sevilen dizisi 'İçerde' dizisindeki 'Alyanak' karakterine hayat veren Yıldıray Şahinler, ses tonunu neden o şekilde kullandığını açıkladı.

Alyanak karakterini nasıl şekillendirdiği hakkında konuşan Şahinler, karakterin işlevini yerine getirebilmek amacıyla geçmişini ve yaşamını düşünmeye başladığını söyledi.

Otopark işleten bir mafya üyesinin ne yapacağı üzerinde kafa yorduğunu belirten ünlü oyuncu, en çok yapılan şeylerin uyuşturucu kullanmak ve satmak olduğu sonucuna vardığını ifade etti.

Esrar içen bir adamın sesinin bozulacağından yola çıktığını söyleyen Şahinler, konuşma ritmi ağır olan ama ağır abi olmayan ve işlerin hızlanması durumunda da komik duruma düşebilecek bir adamı hayal ettiğini dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Çift Hangi Soru Karşısında Utandı?

 

içerde içerde dizisi içerde oyuncuları içerde fragman içerde yeni bölüm içerde konusu içerde alyanak alyanak yıldıray şahinler yıldıray şahinler alyanak alyanak sesi alyanak komik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500