Alyanak'ın Yanındaki Genç Kadın Kim?

Yayımlandığı ilk günden itibaren büyük bir hayran kitlesi elde etmeyi başaran 'İçerde' dizisinin efsanevi oyuncusu Yıldıray Şahinler, genç bir kadınla objektiflere yakalandı.

Alyanak'ın Yanındaki Genç Kadın Kim?
Alyanak'ın Yanındaki Genç Kadın Kim? Nilay Işık
Bu içerik 7927 kez okundu.

Ekranlara gelmeye başladığı ilk günden itibaren büyük bir hayran kitlesi elde etmeyi başaran 'İçerde' dizisinin efsanevi oyuncusu Yıldıray Şahinler, genç bir kadınla objektiflere yakalandı.

Dizinin en çok dikkat çeken karakterlerinden biri olan 'Alyanak'a hayat veren Şahinler, geçtiğimiz akşam gittiği Cihangir'de genç bir kadınla birlikte görüntülendi. Muhabirlerin kendisine yönelttiği, hanımefendinin kim olduğu sorusuna cevap veren ünlü oyuncu, yanındaki kadının sevgilisi değil eşi olduğunu ve isminin Gizem olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde bir derginin çekimleri için eşi ve minik oğluyla birlikte objektiflerin karşısına geçen Şahinler, baba olmakla ilgili duygularını paylaşarak cennet denilen şeyin aslında evlat demek olduğunu oğlunun dünyaya gelişi ile birlikte anladığını açıklamıştı. Aksel isimli minik oğlunu ilk defa objektiflerin karşısına çıkaran başarılı aktör, bu sefer de eşi ile birlikte görüntülenmekten çekinmedi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

'Vezir Parmağı'na Yasak Üstüne Yasak
 
İçerde İçerde Oyuncuları İçerde Alyanak İçerde Fragman İçerde Yeni Bölüm Alyanak Alyanak Oğlu Alyanak Eşi Yıldıray Şahinler Yıldıray Şahinler Oğlu Yıldıray Şahinler Eşi Yıldıray Şahinler Karısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500