Ameliyatla Vücudunun Yarısını Aldırdı

Mide küçültme ameliyatı geçirerek 70 kilo veren Okan Karacan'ın, oyunculuğu bırakıp ticarete atıldığı öğrenildi.

Ameliyatla Vücudunun Yarısını Aldırdı
Ameliyatla Vücudunun Yarısını Aldırdı Nilay Işık
Bu içerik 1713 kez okundu.

Geçirdiği mide küçültme operasyonunun ardından 70 kilo veren Okan Karacan'ın, oyunculuğu bırakıp ticarete atıldığı öğrenildi.

Geçtiğimiz gün gittiği Etiler'de eşi Zeynep ve oğlu Alican ile birlikte objektiflere yakalanan Karacan, kendisine uzatılan mikrofonlara konuştu.

140 kilodan 70'e düştüğünü ve vücudunun yarısının gittiğini açıklayan ünlü oyuncu, zayıfladıktan sonra kendisine ilginç rollerin geldiğini fakat şimdilik oyunculuğu düşünmediğini açıkladı. Magazin programında yorumcu olması için de teklif aldığını fakat olumsuz yanıt verdiğini ifade eden ünlü oyuncu, ekranda eşe dosta sallayıp tutmanın kendisin göre olmadığını ancak güzel bir yarışma programı yapabileceğini dile getirdi.

Gelen rollerin kendisini açmadığını ve hem aile hem de çocuk sahibi olunca oyunculuğun zor geldiğini belirten Karacan, ticarete atıldığını ve iki şirketinin olduğunu söyledi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

İzdivaçta Tekme Tokat Kavga Ettiler
 
okan karacan okan karacan eşi okan karacan düğün okan karacan kim okan karacan babası okan karacan kaç yaşında okan karacan boyu okan karacan kilo okan karacan son hali okan karacan 2017 mide küçültme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500