Angelina Aşkı Gitti, Dövmesi Kaldı

Şubat ayında piyasaya süreceği yeni albümünün hazırlıkları içinde olan Mustafa Ceceli'ye yardım eden İrem Derici, sırtındaki dövmesinin anlamını açıkladı.

Angelina Aşkı Gitti, Dövmesi Kaldı
Angelina Aşkı Gitti, Dövmesi Kaldı Nilay Işık
Bu içerik 3497 kez okundu.

Şubat ayında piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni albümünün hazırlıkları içerisinde olduğu bilinen Mustafa Ceceli'ye yardım eden ve bir şarkıda da düet yapan İrem Derici, sırtındaki dövmesinin anlamını açıkladı.

Albümün içinde yer alan 'Kıymetlim' şarkısında düet yapan Derici, Ceceli'nin yeni albümünün ilk klibinde yer almak için objektiflerin karşısına geçti. Geçtiğimiz gün Beyoğlu'nda gerçekleştirilen çekimlerin öncesinde kendisine uzatılan mikrofonlara konuşan ünlü popçu sırtında bulunan dövmenin anlamını açıkladı.

Dövmesini sekiz sene önce dünyaca ünlü aktris Angelina Jolie'den esinlenerek yaptırdığını belirten Derici, o zamanlar Jolie'ye hayran olduğunu ve dövmenin çıkmayan bir şey olduğunu düşünemediğini ifade etti. Dövmenin Jolie'den hatıra kaldığını dile getiren popçu, herhangi bir şifresi olmadığını söyleyerek 'Şifresi varsa siz çözün' ifadeleri ile espri yaptı.

Kamboçya'da kullanılan Khmer dilinde bir dua olan dövmesi ile dikkat çeken Angelina Jolie'nin, bu dövmeyi kendisini ve evlatlık edindiği Kamboçyalı oğlu Maddox'u kötülüklerden koruması için yaptırdığı biliniyor.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Körler Sağırlar Birbirini Ağırlar
 
İrem Derici İrem Derici Sevgilisi İrem Derici Dövme İrem Derici Angelina Jolie İrem Derici Mustafa Ceceli Angelina Jolie Dövmesi Mustafa Ceceli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500