Angelina ve Brad Pitt Kavgası

Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftin bir yıl önce çekilen kavga görüntüleri ortaya çıktı.

Angelina ve Brad Pitt Kavgası
Angelina ve Brad Pitt Kavgası Meltem Yuksel
Bu içerik 1409 kez okundu.

Hollywood dünyasının örnek çiftlerinden biri olan Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin boşanma haberi bütün dünyada bomba etkisi yarattı. Boşanma haberinin üzerine ikilinin geçtiğimiz yıl sokak ortasında kavga görüntüleri çıktı.

Çocuklarıyla birlikte İngiltere’de Windsor bölgesine giden Jolie burada eşiyle hararetli bir kavgaya tutuşuyor. Tartışma sırasında cep telefonuyla çekilen ve ilk kez yayımlanan fotoğraflarda, 52 yaşındaki Pitt'in, 41 yaşındaki ünlü aktristi kolundan çektiği, sonrasında Jolie’nin kendini uzağa ittiği dikkatlerden kaçmıyor. Bu sırada Angelina Jolie’nin, kollarını yukarı atarak eşinden kurtulmaya çalışması dikkati çekiyor.

Kalabalığın ortasında meydana gelen şiddetli tartışma, çevredeki bir kişi tarafından görüntülendi. Görüntüleri paylaşan görgü şahidi, yaptığı açıklamada, "Eşim o sırada telefonla fotoğrafımı çekiyordu. Tam olarak ne konuştuklarını ve tartışmalarını duymadım. Fotoğrafları kontrol ederken aralarında bir sürtüşme olduğunu fark ettik. Onları tekrar gördüğümüzde park içinde sert yüz ifadeleri dikkatimizi çekti” dedi.

angelina jolie brad piit angelina jolie brad pitt angelina jolie brad bit kavgası kavga ingiltere boşanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500