"Anlayın İşte Hamile Değilim!"

Son günlerde hamile olduğu yönünde ortaya atılan iddialar nedeniyle adından sıkça söz ettiren Beren Saat, hamile olmadığını kanıtlar nitelikte göbeğini açıkta bırakan bir tişört giydi.

Nilay Işık
Bu içerik 3293 kez okundu.

Hamile olduğu yönünde ortaya atılan iddialar nedeniyle magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren ünlü oyuncu Beren Saat, hamile olmadığını kanıtlamak için göbeğini açıkta bırakan bir tişört giydi.

Şarkıcı eşi Kenan Doğulu ile birlikte Milas-Bodrum Havalimanı'nda el ele görüntülenen Saat, göbeğini açıkta bırakan kıyafet tercihiyle dikkatleri üzerine topladı.

Bodrum'da bulunan Caresse Otel'de sahne alan ve Suudi kraliyet ailesi üyelerinin dahi katılım gösterdiği bir konser veren eşiyle birlikte objektiflere yakalanan ünlü oyuncu, hakkında son dönemde ortaya atılan hamilelik iddialarını yalanlamak amacıyla göbeği açık bir tişört giydi.

Öte yandan Hollywood yıldızlarının başlattığı ve Hande Ataizi ile Defne Samyeli gibi ünlü isimler tarafından devam ettirilen sütyensiz gezme akımına da dahil olan Beren Saat, sütyen giymeden giydiği göbeği açık tişörtüyle sütyensizler kervanına adını eklendi.

beren saat beren saat eşi beren saat kocası beren saat instagram beren saat kenan doğulu beren saat hamile mi beren saat sütyensiz beren saat göbeği açık kenan doğulu kenan doğulu instagram kenan doğulu bodrum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mt     2016-08-22 bize ne kardeşim onun ğ.... göbeğinden yahu