'Anne Artık Kendine Erkek Arkadaş Bul'

Ünlü sanatçı Hülya Avşar hayatında neden yalnızlığı tercih ettiği hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'Anne Artık Kendine Erkek Arkadaş Bul'
'Anne Artık Kendine Erkek Arkadaş Bul' Meltem Yuksel
Bu içerik 2553 kez okundu.

Oyunculuğu kadar sesiyle de başarılı olduğu kanıtlayan yılların eskimeyen sanatçısı Hülya Avşar 5 yıllık yalnızlığının sırrını ilk kez açıkladı.

Bir Dergiye Röportaj Veren Avşar Kızının Açıklamaları Şu Şekilde;

“Uzun bir süredir hayatımda kimse yok. Kendi kendime verdiğim bir söz vardı. Bunu ilk kez açıklıyorum! Zehra bana 'Anne artık kendine erkek arkadaş bul' diyecek zamana gelene kadar onu sarsmak istemedim. Kendimi Zehra’ya ve işime adadım. Kızımın üniversiteye hazırlık dönemini sağlıklı geçirmesini istedim. Artık 18'inde, umurunda olacağını düşünmüyorum.

Kalbimin heyecanla birine çarptığı, kimseye söyleyemediğim, 'Sakın yaşama Hülya' deyip kendimi tuttuğum zamanlar oldu. Pişman değilim. Sıkıntılı bir aşk yaşayacağıma mutlu ve uzun bir ilişki istiyorum. Kendimi şu an bir aşk yaşamaya hazır hissediyorum. Nefsime hakim olmayı bilirim. Ne de olsa bir gün yeniden aşık olacağım. Zehra annesinin yanında başka bir erkeğin olmasını istemezdi. Beni hep bu duygu tuttu.

Bana göre ilişkide kafa yapıları çok önemli. Benim için her şey beyinde bitiyor. Evlilik, seks, dostluk… Bunları ayrı düşünmek ilkellik. Aşık olup, arada bir kopmak iyidir. Kimsenin kimseye sahip olamayacağı, değişik bir şey yaşamak istiyorum.”

 

 

hülya avşar zehra çilingiroğlu hülya vaşar sevgilileri hülya avşar sevgilisi hülya avşar filmleri hülya avşar dizileri hülya avşar dinle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500