Anneliği, Oyunculuğa Tercih Etti

Şahan Gökbakar ile geçtiğimiz yıl Prag’da dünya evine giren Selin Ortaçlı, doğum sonrası ilk kez görüntülendiği sırada samimi açıklamalarda bulundu.

Anneliği, Oyunculuğa Tercih Etti
Anneliği, Oyunculuğa Tercih Etti Dilay Aydın
Bu içerik 1647 kez okundu.

 

Ünlü yönetmen ve oyuncu Şahan Gökbakar ile önceki yıl nikah masasına oturan Selin Ortaçlı, beş ay önce oğlu Deniz Efe’yi kucağına aldıktan sonra ilk kez objektiflere yakalandı. Ortaçlı, gazetecilere, bundan sonra oyunculuk yapmak istemediğini açıkladı.

Eşi Şahan Gökbakar’ın hediye ettiği 700 bin liralık cip ile ilk kez görüntülenen Ortaçlı, doğum sonrası, kilo vererek sahip olduğu fit görüntüsü ile dikkat çekti. Etiler’deki bir bakım merkezinden ayrılırken gazeteciler tarafından karşılanan Ortaçlı, muhabirlerin ‘’Oyunculuğa yeniden başlayacak mısınız?’’ sorusuna olumsuz yanıt verdi. Oyunculuk sektörüne dönmeyeceğini, işlettiği restoran ile çok mutlu olduğunu dile getiren Ortaçlı, verdiği kiloların sırrını da açıkladı.

Doğum sonrası kilolarını çabucak verdiği görülen Ortaçlı, zayıflamak için özel bir şey yapmadığını, emzirmenin kilo kaybettiren bir eylem olduğunu belirtti. Oğlu Deniz Efe’ye dadı yardımı olmadan kendisinin baktığını vurgulayan güzel oyuncu, ‘’Çocuğunuza kendiniz bakınca zayıflıyorsunuz’’ kelimeleri ile düşüncelerini ifade etti.

Oğlu Deniz Efe’yi kimseye bırakamadığını sözlerine ekleyen Ortaçlı, çocuk büyütmenin çok keyifli bir duygu olduğunu dile getirdi. Bu açıklamalar üzerine muhabirlerin ‘’İkinci çocuğu düşünüyor musunuz?’’ sorusu yöneltilen Ortaçlı, ‘’İnşallah. Kardeş güzel şey’’ sözleri ile yanıt verdi. Açıklamalarının ardından çiçeği burnunda anne, lüks aracı ile uzaklaştı.

Selin Ortaçlı Şahan Gökbakar Şahan Gökbakar instagram Şahan Gökbakar oğlu Recep İvedik Şahan Gökbakar filmleri Selin Ortaçlı düğün Şahan Gökbakar düğün son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500