Annesine Bak, Oğlunu Al

Oğlu ile birlikte kayağa giden Emina Sandal, bir sosyal medya paylaşımı aracılığıyla oğlunun başarısını herkese duyurdu.

Annesine Bak, Oğlunu Al
Annesine Bak, Oğlunu Al Nilay Işık
Bu içerik 1547 kez okundu.

8 yaşındaki oğlu Yaman Sandal ile birlikte kayağa giden Emina Sandal, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla oğlunun başarısını herkese duyurdu.

9 senedir evli olduğu eşi Mustafa Sandal ile olan birlikteliğinden dünyaya gelen 8 yaşındaki oğlu Yaman Sandal'ı yanına alarak kayağa giden Emina Sandal, mutluluk anını ölümsüzleştirdi.

Bolu'da bulunan özel bir kayak merkezini tercih eden ünlü güzel, oğlu ile birlikte çektiği selfie'sini Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sundu. Oğluyla ve onun kayak yetenekleri ile gurur duyduğunu açıklayan Sırp şarkıcı, böyle bir oğlu olduğu için çok şanslı olduğunu söyledi.

Paylaşımıyla beğeni yağmuruna tutulan Emina Sandal, her fotoğrafında olduğu gibi bu fotoğrafında da güzelliğine yönelik övgüler aldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sıdıka Geri Döndü
 
emina sandal mustafa sandal mustafa sandal evlendi mustafa sandal eşi mustafa sandal karısı mustafa sandal çocukları emina sandal kim emina sandal mesleği emina sandal instagram emina sandal çocukları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500