Arda Kural Efsanesi Geri Dönüyor

Şizofreni teşhisi konularak tedavi gören ve iyileştikten sonra yeniden setlere dönen ünlü oyuncu Arda Kural'ın, aldığı kiloları verebilmek ve yeniden forma girmek için gününün büyük bölümünü spor salonunda geçirdiği öğrenildi.

Arda Kural Efsanesi Geri Dönüyor
Arda Kural Efsanesi Geri Dönüyor Nilay Işık
Bu içerik 2964 kez okundu.

Gördüğü şizofreni tedavisinin ardından setlere geri dönen ve yeni bir filmde rol almaya hazırlanan ünlü oyuncu Arda Kural'ın, eski haline geri dönebilmek ve tekrar forma girebilmek amacıyla günlerinin büyük bölümünü spor salonunda geçirdiği öğrenildi.

Yakışıklılığıyla bir dönem ekranlara damgasını vurmayı başaran ve oldukça zor günler geçiren Kural, setlere geri dönme kararıyla birlikte spora başladı.

''GELEN TEKLİFLER VAR''

Son günlerde iyice iyileşen ve moral toplayan ünlü oyuncunun, her gün spor salonuna giderek form tutmaya başladığı ortaya çıktı.

Yakın bir tarihte yeniden ekranlarda boy göstermeye hazırlanan Arda Kural, sağlığına kavuştuğunu ve artık formda olması gerektiğini söyledi. Kendisine gelen proje tekliflerini değerlendirdiğini açıklayan Kural, yeni projeler için yaz sezonunda arkadaşları tatil yaparken kendisinin durmadan çalıştığını belirtti.

arda kural twitter arda kural instagram arda kural 2016 arda kural son hali arda kural arda kural spora başladı arda kural yeni hali arda kural eski hali arda kural şizofreni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ağa     0000-00-00 Dizide tekrar görmek istiyoruz