Arda Turan'a Abi Tavsiyesi

Referandumda 'evet' oyu kullanacağını açıklayan Arda Turan'ı eleştiren Erdal Beşikçioğlu, eleştirisine açıklama getirdi.

Arda Turan'a Abi Tavsiyesi
Arda Turan'a Abi Tavsiyesi Nilay Işık
Bu içerik 4669 kez okundu.

Anayasa değişikliği ve başkanlık sisteminin oylamaya sunulacağı referandumda 'evet' oyu kullanacağını açıklayan Arda Turan'ı eleştiren Erdal Beşikçioğlu, eleştirisine açıklama getirdi.

Referandumda 'hayır' oyu kullanacağını açıklayan paylaşımına Arda'yı etiketleyen Beşikçioğlu, bir röportaj vererek bu hareketinin nedenini açıkladı. Arda Turan'ın, ulusa mal olmuş bir futbolcu olduğunu ve bir taraf olmasının manasının olmadığını belirten ünlü oyuncu, Arda'yla sohbet etmiş ve sohbetinden hoşlanmış bir adam olarak 'evetçi ya da hayırcı' diye ayrışmanın anlamsız olduğunu ifade etti.

Referandum sürecinde insanların, siyasilerin anlattıklarını dinlemelerini ve onlara inanmalarını tavsiye eden Beşikçioğlu, ardından da kendilerine göre 'evette hayır mı suçlu, hayırda evet mi suçlu' değerlendirmelerini yaparak bir sonuca varmalarını önerdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Ayrılma Sebebi Evlilik Teklifiymiş
 
Erdal Beşikçioğlu Erdal Beşikçioğlu Referandum Erdal Beşikçioğlu Hayır Erdal Beşikçioğlu Arda Turan Arda Turan Erdal Beşikçioğlu Boyu Erdal Beşikçioğlu Yeni Dizisi Erdal Beşikçioğlu Dizileri Arda Turan Evet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500