Arda Turan'ın Çapkınlık Açıklaması

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Barcelona'lı futbaolcu Arda Turan, bu sefer de Cansel Çördük'e attığı mesajların ardından gündeme gelince bir açıklamada bulundu.

Arda Turan'ın Çapkınlık Açıklaması
Arda Turan'ın Çapkınlık Açıklaması Ecem Şenol
Bu içerik 2169 kez okundu.

Arda Turan'ın dün Cansel Çördük il ortaya çıkan yazışmaları hakkında yaptığı canlı yayın açıklaması ilgi çekiciydi. Aşk trafiğiyle sürekli gündeme gelen Barcelona'lı futbolcu Arda Turan'ın geçtiğimiz aylarda Ebru Şallı'yla olan özel yazışmaları ifşa olmuş ve magazin basınında fazlaca yer edinmişti.

Son olarak Kısmetse Olur yarışmasında adını duyuran gelin adayı Cansel Çördük'ün Instagram hesabının hack'lenmesiyle Arda Turan'ın Çördük'e de çapkın mesajlar attığı oraya çıktı.

Arda Turan'ın, geçen yıl Kısmetse Olur evinde Eser West ile tutkulu bir aşk yaşayan ve ayrılmalarının ardından yurt dışına giden Cansel'e görüşme teklif ettiği ve ilgisini belli ettiği mesajlarına yönelik sosyal medyada canlı yayınla yaptığı açıklama dikkat çekici söylemler barındırdı.

Renkli kişiliğiyle tanınan dayısı Nuri Seviş ve Barcelona'daki ev arkadaşlarıyla 40 dakika canlı yayın yapan Arda Turan, kimseyi bulmadığını ve kendisinin günde bin 500 kişiyle sosyal medyadan yazıştığını açıkladı. Canlı yayında, İstanbul'a geldiğinde 20 kişiyle yemek yediğini ve arkasından dedikodu yaptıklarını dile getirerek bunların konuşulmasını istemediğini söyledi.

Türkiye'deki magazin olaylarını yakından takip eden Arda Turan, canlı yayın sırasında mesaj atan 3 Adam'dan Oğuzhan Koç'a da espriyle takıldı. Oğuzhan Koç'un ortağı Eser Yenenlerin kiralık olduğunu açıkladığı villasında verdiği partiye gönderme yapan Arda Turan, Oğuzhan'ı Eser Yenenler ve Murat Boz'dan ayrı tuttuğunu Eser bozulmasın diye olduğunu belirterek  ''Eser bize villa kirala” diyerek tezahürat yaptı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Seren Serengil Nihal'i Topa Tuttu

 

Arda Turan Cansel Çördük Sosyal Medya Instagram Paylaşım Fotoğraf Açıklama Canlı Yayın Flört Çapkınlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500