Arda ve Cem'le Aşk mı Yaşıyor?

Sosyal medya hesaplarının hacklenmesi üzerine Arda Turan'la arasında geçen konuşmaları ortaya çıkan Ebru Şallı, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Arda ve Cem'le Aşk mı Yaşıyor?
Arda ve Cem'le Aşk mı Yaşıyor? Nilay Işık
Bu içerik 1806 kez okundu.

Sosyal medya hesapları hacklenen ve Arda Turan'la arasında geçen özel yazışmaları ortaya çıkan Ebru Şallı, konuyla ilgili sessizliğini bozdu.

'Renkli Sayfalar' isimli magazin programına konuşan Şallı, bunun herkesin başına gelebilmesi muhtemel bir durum olduğunu belirterek arkadaşı ile arasındaki mesajların bir yerlerinin kesilip başka bir yerlere yapıştırılmasının hoş olmadığını söyledi.

2 çocuğu olan ve 20 yıldır Türkiye çapında faydalı işler için uğraşan bir insan olduğunu ifade eden ünlü model, Arda Turan ile arasında bir şey olmadığını ısrarla vurguladı.

Cem Yılmaz ile olan ilişkisi ile ilgili de kaçamak konuşan Ebru Şallı, hayatında biri olup olmadığı konusuyla ilgili konuşmayacağını söyleyerek 'İlla ki bir şeyler vardır ama konuşmasam daha iyi olacak' ifadelerini kullandı.

ebru şallı ebru şallı sevgilisi ebru şallı çocukları ebru şallı hacklendi ebru şallı arda turan arda turan cem yılmaz ebru şallı cem yılmaz ebru şallı pilates ebru şallı boyu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500