Arda'nın Ayağını Kaydırmayı Hobi Edindi

Müzik kariyerinde emin adımlarla ilerlemekte olan İrem Derici, imzaladığı ilk reklam projesiyle Arda Turan'ın ayağını kaydırdığını açıkladı.

Arda'nın Ayağını Kaydırmayı Hobi Edindi
Arda'nın Ayağını Kaydırmayı Hobi Edindi Nilay Işık
Bu içerik 3362 kez okundu.

Kısa zamanda oldukça büyük bir hayran kitlesi elde eden ve hem iş hem de aşk hayatında emin adımlarla ilerlemekte olan şarkıcı İrem Derici, imzaladığı ilk reklam projesiyle futbolcu Arda Turan'ın ayağını kaydırdığını ilan etti.

Babası Hulusi Derici tarafından çekilen reklam filmi için kameraların karşısına geçen Derici, daha önce Arda Turan'ın reklam yüzü olduğu markayı tercih etmesine dair ilginç bir açıklamada bulundu.

Marka yüzü olduğu reklamda babasının hayrına oynamadığını ifade eden ünlü şarkıcı, Arda Turan'ın ayağını kaydırdığını ve yakında Barcelona'da da top koşturup ikinci defa ayağını kaydırmayı planladığını söyleyerek herkesi güldürdü.

Kızı İrem Derici ile birlikte ilk defa aynı projede yer almanın mutluluğunu yaşayan Baba Hulusi Derici ise kızıyla arkadaş gibi olduğunu ve deli dolu olmasına rağmen son derece akıllı bir kız çocuğuna sahip olduğunu söyledi.

irem derici irem derici instagram irem derici sevgilisi lider şahin lider şahin sevgilisi irem derici lider şahin hulusi derici irem derici babası arda turan irem derici arda turan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500