Arda'nın Lüksü Aslı'ya Fazla Geldi

Ünlü futbolcu Arda Turan ile bir süredir devam ettirdiği ilişkisinin sona ermesi üzerine açıklamada bulunan Aslıhan Doğan, ilgi çekici ifadeler kullandı.

Arda'nın Lüksü Aslı'ya Fazla Geldi
Arda'nın Lüksü Aslı'ya Fazla Geldi Nilay Işık
Bu içerik 5401 kez okundu.

Barcelona'da top koşturan ünlü futbolcu Arda Turan ile olan ilişkisinin sona ermesi üzerine açıklama yapan Aslıhan Doğan, samimi itiraflarda bulundu.

Telefonu hacklenen Ebru Şallı ile mesajlaşmaları ortaya çıkan Arda Turan'ın kendisine ihanet ettiği iddiaları karşısında sessiz kalamayan Doğan, ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Kız kardeşi Dilahan Doğan'ın doğum günü için gittiği mekandan çıkarken görüntülenen ünlü güzel, Arda Turan'a ve ayrılıklarına dair kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

İlişkileri süresince herhangi bir aldatma durumunun söz konusu olmadığını ifade eden Doğan, ünlü futbolcu ile 10 senedir devam eden arkadaşlıklarının aşka dönüştüğünü ve birbirlerini gerçekten sevmelerine rağmen yürütemediklerini söyledi.

Sevgilisinin İspanya'da olmasının ve oradaki ev ortamının kendisine uymadığını ifade eden genç kadın, ilişkilerini zor da olsa sonlandırdıklarını belirtti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yılbaşı Tatilinde Bikini Şovu
 
arda turan arda turan sevgilisi arda turan ayrıldı arda turan instagram arda turan sevgilisi ayrıldı arda turan aslıhan doğan aslıhan doğan aslıhan doğan kim aslıhan doğan instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500