Asena Atalay'a Bir Darbe de Mahkemeden

Caner Erkin'e açtığı davalarla gündemden düşmeyen Asena Atalay hakkında mahkeme kararını verdi.

Asena Atalay'a Bir Darbe de Mahkemeden
Asena Atalay'a Bir Darbe de Mahkemeden Ecem Şenol
Bu içerik 1934 kez okundu.

Asena Atalay, boşanma protokolünde kendisini kandırdığını ileri sürerek eski eşi Caner Erkin’e dava açmış, servetinin yarısını talep etmişti. Futbolcu Caner Erkin ve Asena Atalay, geçen yıl Ocak ayında İstanbul 2. Aile Mahkemesi’nde anlaşarak boşandı. 6 yaşındaki çocuklarının velayeti de annede kaldı. Mahkeme, tarafların imzaladığı tarihsiz boşanma protokolünü tasdik etti. Ancak Caner Erkin’in 2 Ocak’ta oyuncu Şükran Ovalı ile evlenmesinin ardından Asena Atalay, eski eşine kendisi ve oğlu için nafaka ödemediği iddiasıyla 120 bin ve 461 bin liralık iki icra takibi başlattı.

 Asena Atalay, Caner Erkin’in tüm mal varlığına tedbir konulması istemiyle, evlilik birliği içinde edindiği malların paylaşımı için dava açtı. İstanbul Aile Mahkemesi’nde avukatı Beyza Sındıraç aracılığıyla açtığı dava dosyasında Asena Atalay, kandırıldığını ileri sürdü ve futbolcunun servetinin yarısını istedi.

Caner’in ‘Boşandıktan sonra maddi hayatına aynen devam edeceğini söylediğinii ileri süren Atalay, futbolcunun kendisine hediye ettiği İstanbul Beykoz’daki 6 milyon dolarlık cam evi sattığını, hediye alınan Lamborgini Huracan, Porsche Carrera 911 Turbo, beyaz-kırmızı Porsche, beyaz Ferrari, beyaz Mercedes, beyaz Mercedes G otomobili de elinden aldığını belirtti.

Futbolcunun menkul, gayrimenkul ve futbol kulüplerinden alacaklarına ihtiyati tedbir konulmasını isteyen Asena Atalay; Caner Erkin’in kötü niyetli olarak üzerine kayıtlı tüm mal varlıklarını kendisinden gizlediğini iddia etti. Caner Erkin’in avukatı Emrah Pamuk, Atalay’ın imzaladığı boşanma protokolüne aykırı davrandığını ileri sürerek davanın reddini talep etti. Emrah Pamuk’un itirazı sonrası mahkeme, Asena Atalay’ın açtığı davayı reddetti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Ex'ten Next Olurmuş

Caner Erkin Şükran Ovalı Asena Atalay Mahkeme Dava Hakim Ret Mal Varlığı Düğün Tedbir Futbolcu Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500