Asena Konusunda Sessizliğini Bozdu

Adı Asena Atalay'la geçen Berkay'a, Caner Erkin'in sarf ettiği "Asena biz evliyken 3. kişilerle beraber oldu" sözleri üzerine Berkay, “Üçüncü kişiler diyor, kişi demiyor. Benimle ilgisi yok” dedi.

Asena Konusunda Sessizliğini Bozdu
Asena Konusunda Sessizliğini Bozdu Tuğçe Tekin
Bu içerik 1756 kez okundu.

Adı Asena Atalay'la geçen Berkay'a, Caner Erkin'in sarf ettiği "Asena biz evliyken 3. kişilerle beraber oldu" sözleri üzerine Berkay, “Üçüncü şahıslar diyor, şahıs demiyor. Benimle ilgisi yok” dedi.

Bir dönem adı Asena Atalay'la anılan Berkay, Caner Erkin'in "Asena evliliğimiz sırasında üçüncü kişilerle birlikte oldu" sözlerinin üzerine kendini savundu.

Önceki akşam Mall of İstanbul'da konser veren Berkay, sahne öncesi basın mensuplarıyla görüştü. Bir zamanlar adı Asena Atalay'la anılan Berkay'a, Caner Erkin'in "Evliyken üçüncü kişilerle birlikte olan Asena Atalay'a karşı ayrılık sürecinde hiçbir hukuki hakkımı kullanmadım" sözleri anımsatıldı ve "Çıkan haberlerde sizin de adınız geçti, Caner Erkin'in bu sözleri hakkında ne diyeceksiniz?" diye soruldu.

Herkes Kendi Kalbinin Ekmeğini Yiyor

"Üçüncü şahıslar diyor, şahıs demiyor. 'Şahıslar' olunca bir kişi olmuyor. Konunun benle ilgisi yok. Bu, beni ilgilendiren bir konu değil. Adım 3 sene önce geçmiş olabilir fakat kendisine sorarsanız cevabı verir. Biz şu an eşimle gayet mutluyuz. Bu konu gündemimizin yüzde 1'i bile değil. Herkes kalbinin ekmeğini yer."

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Teklifler Havada Uçuşuyor

Asena Atalay Caner Erkin Berkay Boşanma Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500