Asena’dan Zehir Zemberek Sözler

Asena Atalay ve Caner Erkin cephesinde bir türlü sular durulmuyor. Atalay boşanma dilekçesinde kendisini ahlaksız yaşam sürdüğünü belirten ünlü futbolcu hakkında söylemediğini bırakmadı.

Asena’dan Zehir Zemberek Sözler
Asena’dan Zehir Zemberek Sözler Meltem Yuksel
Bu içerik 2312 kez okundu.

Caner Erkin’den boşandıktan sonra Kanal D ekranlarında magazin programı sunan Asena Atalay, kendisini ahlaksız yaşam sürmekle itham eden eski eşi Caner Erkin hakkında zehir zemberek sözler söyledi.

İddialara göre velayet davası açan ünlü futbolcuya İstanbul Aile Mahkemesi’ne giderek karşı dava açan Atalay, oldukça sert cevap verdi.

Dava dilekçesinde olan iddialar şu şekilde;

İmzaladığımız protokol sonrası Caner’le boşandık. Ödemesi gereken nafakayı ve oğlu Çınar’ın bakım, eğitim gibi ihtiyaç giderlerini ödemediği için icra takibi başlattım. Babalık görevini ve boşanma ilamını yerine getirmediği için, açtığım dava sonrasında, sosyal medya hesabı üzerinden benimle ilgili yıpratıcı iddialarda bulundu.

Caner Erkin, çocuğunu görmeye gelmiyordu. Açmış olduğum icra takibi davasından sonra çocuğu aklına geldi ve velayet davası açtı.

Yeni evlendiği eşiyle Çınar’ı tanıştırdığı gün birlikte uyumuşlar. Oğlum bu olaydan bana ağlayarak bahsetti. Sosyal medyada oğlumun videosu paylaşan Şükran Ovalı’nın amacı iyi anne izlenimi çizmek.  Çınar öz annesiyle yaşamalı, onun sahte anneye ihtiyacı yok.

İddia edildiği gibi ahlaksız bir hayat sürmedim. Birlikte gittiğimiz davetlerde fazla alkol alkol alıp bayıldığımı belirtti. Yanımda kendisi bulunurken öne sürülen olayların hepsi soyuttur. Ben alkol kullanmam.

Eşimle birlikte gittiğim eğlence mekanlarında çekilen fotoğraflar benim ahlaksız bir hayat sürdüğümü göstermez ve Caner’i asla aldatmadım. Kendisi de biseksüel olan arkadaşlarıyla mekanlarda fotoğraf çektiriyor, birlikte zaman geçiyor. O zaman bende Caner’e biseksüel mi diyeyim?

Çınar’a hamile olduğum dönemde zayıflama hapları kullandığımı iddia etti. 22 ay boyunca oğlumu emzirdim. Ahlaksız olarak nitelendirdiği direk dansı da bir spor.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sanatçı Dostlarından Vefa Örneği

Asena Atalay Caner Erkin Şükran Ovalı Beşiktaş Video Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500