Asena'nın Direk Dansı

Ünlü futbolcu Caner Erkin, boşandıktan sonra istekleri bitmek bilmeyen eski eşi Asena Atalay’dan oğlunun velayetini almak için harekete geçti.

Asena'nın Direk Dansı
Asena'nın Direk Dansı Meltem Yuksel
Bu içerik 5714 kez okundu.

Geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak boşanma kararı alan Caner Erkin ve Asena Atalay arasındaki ipler iyice gerilmiş durumda. Ünlü futbolcunun Şükran Ovalı’yla evlendikten sonra peş peşe dava açan Atalay magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Eski eşinin velayet sorumluluklarını yerine getirmediğini iddia eden Erkin, avukatı aracılığıyla dava açarak velayet değişikliği talebinde bulundu. İstanbul Aile Mahkmesi’ne açılan dava dilekçesinde ise Asena hakkında şok iddialar yer aldı. Oğlunun nafaka ve bakım masrafları adı altında uçuk paralar istendiği belirtilirken, bir anne olarak görevlerini yerine getirmediğini bunu bakıcıların üstelendiğini, oğlu ile vakit geçireceği saatlerde gece kulüplerinde seyahatlerde, hatta striptiz kulüplerinde direk dansı yaptığı iddia edildi.

Eski eşinin erken kalkamaması yüzünden çocuklarının okula devam problemi yaşadığını da belirten futbolcu, bakıcısının oğlunun annesi zannedildiğini, hamilelik dönemi boyunca eski eşinin kilo almamak için zayıflama ilaçları içtiğini, doğumdan sonra asla emzirmediğini tam tersine kendisinin geceleri uyanıp biberonla mama verdiğini öne sürdü.

Evlilikleri boyunca eski eşinin 3. şahıslarla birlikte olduğunu, kendisinin yurt dışındayken ya da kampta olduğu dönemlerde gece kulüplerinden sabaha karşı çıktığını, boşandıktan sonra da ahlak dışı davranışlarına devam ettiğini, oğluyla birlikte yaşadığı evde sevgilisin burnunu kırdığını söyledi.

Erkek çocuğu annesi olan bir kadının Direk buldum mu dayanamam notunu yazarak herkese açık Inter net sayfasında direk dansı fotoğraflarının paylaşıldığını belirten Caner Erkin, fotoğrafları da delil dosyasına ekledi. 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

62'lik Sevgiliden 60'lık Ex Aşka

Caner Erkin Asena Atalay Şükran Ovalı Mahkem Dava
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500