Asena'ya Mahkemeden Büyük Şok

Şükran Ovalı’yla evlendikten sonra eski eşi Asena Atalay’ın açtığı davalar yüzünden gündemden düşmeyen Caner Erkin’e bu sefer mahkemeden sevindirici haber geldi.

Asena'ya Mahkemeden Büyük Şok
Asena'ya Mahkemeden Büyük Şok Meltem Yuksel
Bu içerik 1461 kez okundu.

Geçtiğimiz sene Caner Erkin’den boşanan ve daha sonra nafaka ödemediğini iddia ederek 125 bin TL’lik icra takibi başlatan Asena Atalay’ın talebi mahkeme tarafından kabul edilmedi.

Edinilen bilgilere göre, Atalay’ın talebi mahkeme tarafından reddedilerek, boşanma protokolüne aykırı olunduğuna karar verildi. Anlaşmalı olarak boşanan Erkin’in, 10 bin lira yoksulluk nafakası ödemesine karar verilmişti.

Açılan icra takibine itirazda bulunan futbolcu, belirlenen nafaka ücretinden daha fazlasını ödediğini öne sürerek, bir kısmını da banka üzerinden gönderdiğini ifade etmişti. Elinde dekontlarında olduğunu belirten Erkin, eski eşine elden para verdiğine dair görgü tanıklarının da dinlenmesi talebinde bulunmuştu.

İcra emrinin iptal edilmesi, yargılama giderleri ve vekâlet ücretlerinin de Atalay’a yükletilmesini talep ettiği dava geçtiğimiz günlerde sonuçlandı. İstanbul İcra Hukuk Mahkemesi, Atalay’ın Aile Mahkemesi’nde imzaladığı anlaşma protokolüne aykırı davranarak icra takibinde bulunduğu ve sunduğu dekontlarında gerçek olmadığına karar verip icra takibinin iptalini verdi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hadise Nihayet Muradına Erdi

 

Caner Erkin Şükran Ovalı Asena Atalay Dava Mahkeme İcra Beşiktaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500