“Aşık Olduk Ne Yapalım Yani!”

‘Deliha 2’ filmiyle gündemde olan Gupse Özay, verdiği röportajında aşk hayatına dair önemli açıklamalarda bulundu.

“Aşık Olduk Ne Yapalım Yani!”
“Aşık Olduk Ne Yapalım Yani!” Meltem Yuksel
Bu içerik 1365 kez okundu.

Oyuncu Barış Arduç ile evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyen bir ilişki yaşayan Gupse Özay verdiği röportajında birlikteliği hakkında kendisine gelen eleştirilere kadar samimi açıklamalarda bulundu.

Sevgilisinin hayranları tarafından sevilmediğini söyleyen Özay, güzellik kaygısını tersine çevirdiğini, çocukların kendisini sevdiğini ama ergen kesim görmek istemediğini söyledi.

Bu tarz durumlara güldüğünü belirten oyuncu; “Keşke doktora gitseler, orada bana abuk subuk yorumlar yapacaklarına. Popüler biriyle birlikte olmak değil ama sürekli ilişkimizin merak uyandırması, konuşulması sinir bozucu. Stres yaratıyor. Aşkın çirkin, güzel, popüler, değil diye bir hesabı olmaz ki. Öyle denk geldi ve aşık olduk. Ne yapalım yani.

Mutlu, aşık ve başarılıysan, karşıdaki mutsuz ve bedbaht bir insan için rahatsız edici olabiliyorsun. Bu durum onları, “Sen de mutsuz olsan da bir rahatlasak” durumuna itebiliyor. Bana gelen saldırı ve eleştiriler genelde bu yönde. “Ölsen de kurtulsak” diyorlar herhalde. Hahaha!” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hayko İle Dalga Geçen Asena Özür Diledi

 

 

 

Gupse Özay Deliha Deliha 2 Barış Arduç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500