Aşk İddialarını Pedofiliye Benzetti

Vizyona giren filmi 'İkinci Şans'ta rol alan 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu ile aşk yaşadığı iddia edilen Özcan Deniz, hakkında ortaya atılan iddialar karşısında ateş püskürdü.

Aşk İddialarını Pedofiliye Benzetti
Aşk İddialarını Pedofiliye Benzetti Nilay Işık
Bu içerik 2729 kez okundu.

Bir süredir vizyona girmesi beklenen 'İkinci Şans' filminde rol alan 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu ile aşk yaşadığı iddia edilen yönetmen Özcan Deniz, hakkında ortaya atılan iddiaları yalanlamak için filminin vizyona girmesini bekledi.

'İkinci Şans' isimli filminin vizyona girmesi ile birlikte hakkında ortaya atılan aşk iddialarını yalanlayan Deniz, sosyal medya hesabı üzerinden ateş püskürdü.Brazzers porno

 

Pedofilinin gündemde olduğu böylesine sıkıntılı bir süreçte hakkında bu şekilde haberler yapılmasından duyduğu rahatsızlığı dile getiren Özcan Deniz, kardeşi gibi gördüğü Afra Saraçoğlu'ndan ve kendisinden özür dilenmesini beklediğini söyledi.

özcan deniz özcan deniz sevgilisi buse narcı özcan deniz buse narcı özcan deniz nurgül yeşilçay nurgül yeşilçay ikinci şans özcan deniz ikinci şans afra saraçoğlu özcan deniz afra saraçoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500