Aşk Tazelediler

Geçtiğimiz aylarda ilişiklerine ikinci kez şans veren Hande Erçel ve Murat Dalkılıç, Ege'de aşk tazeledi. Üç gün boyunca Bodrum’da baş başa vakit geçiren ikili, önceki akşam ise ABD’li şarkıcı Della Miles'in konserini izledi.

Aşk Tazelediler
Aşk Tazelediler Meltem Yuksel
Bu içerik 776 kez okundu.

Geçtiğimiz aylarda ilişiklerine ikinci kez şans veren Hande Erçel ile Murat Dalkılıç, Ege'de aşk tazeledi. Barışma sonrası objektiflerden kaçan ikili, soluğu Yunanistan’ın Kos Adası’nda aldı. İkili, geçtiğimiz günlerde de Bodrum’da tatillerine devam etti.

Görüntü vermekten kaçınan çift, bir otelin geceliği 3 bin Euro’luk (yaklaşık 20 bin TL) odasına kapandı. Üç gün boyunca Bodrum’da baş başa vakit geçiren ikili, önceki akşam ise ABD’li şarkıcı Della Miles'in konserini izledi.

Çift ‘Siyah İnci’ lakaplı şarkıcının seslendirdiği parçalarla romantik anlar yaşadı. Bir yıllık ilişkileri boyunca hiç romantik pozlar vermeyen ikili, Bodrum’da aşka geldi. Güzel oyuncu, konser esnasında başını Dalkılıç’ın omzuna dayarken popçu ise Erçel’in saçlarını okşadı. İkilinin bu anı da “Aşk Bodrum’da Yaşanıyor” şarkısını akıllara getirdi.

Annesinin vefatı sonrası zor günler geçiren Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler-Berfu Yıldız çiftinin düğününe sevgilisi Murat Dalkılıç ile birlikte katılmıştı. Oldukça mutlu görünen çiftin bu halleri objektiflere yansımıştı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hadise Mest Etti

 

 

 

 

 

 

Hande Erçel Murat Dalkılıç Della Miles ABD Bodrum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500