Aşkı Bulan Hazal Evin Yolunu Bulamadı

Geçtiğimiz Nisan ayında eşi oyuncu Turan Tunalı'dan boşanan oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, önceki akşam Ali Mert olduğu öğrenilen yeni sevgilisi ile görüntülendi.

Aşkı Bulan Hazal Evin Yolunu Bulamadı
Aşkı Bulan Hazal Evin Yolunu Bulamadı Meltem Yuksel
Bu içerik 1368 kez okundu.

Geçtiğimiz Nisan ayında eşi oyuncu Turan Tunalı'dan boşanan oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, önceki akşam Ali Mert olduğu öğrenilen yeni sevgilisi ile görüntülendi.

Görüntülendiklerinden habersiz mekan içerisinde samimi bir şekilde sohbet eden çift, flaşların patlamasıyla kısa süreli şok yaşadı. Birlikte görüntü vermek istemeyen sevgililer, mekan içerisinde tanıştıkları bir çifti masalarına davet etti ve mekanda yaklaşık 6 saat oturmayı tercih etti. Çıkışta alkolün de verdiği etkiyle ayakta durmakta güçlük çeken genç oyuncu, hem muhabirlere hem de mekanda tanıştığı bayana tutunarak aracına binmeye çalıştı.

Gazetecilerin, “Hazal Hanım yeni ilişkiniz hayırlı olsun. Beraberliğiniz yeni mi başladı?” sorusuna “Biz sadece arkadaşız. Doğum gününe geldik” diyerek kaçamak cevap verdi. Alkollü şekilde direksiyona geçen oyuncu, trafik kurallarını hiçe sayarak adeta kazaya davetiye çıkardı. Farlarını yakmayı da unutan Küçükköse, Etiler girişinde durarak araç içerisinde sevgilisi ve iki arkadaşı ile yaklaşık 1 saat bekledi. Gazetecilerin olmadığından emin olan oyuncu ve sevgilisi, restorandan araca aldıkları arkadaşlarını taksiyle gönderdi.

Hazal, arka koltuktan ön koltuğa gelen sevgilisi ile biraz daha bekledikten sonra dudak dudağa öpüşerek Zekeriyaköy’e doğru hareket etti. Evin yolunu bulamayan oyuncu muhabirlere;” Arkadaşımı evine bırakacağım. Benim de evim burada ama bu sokaklara ilk defa girdim ve kayboldum. Siz buraları biliyor musunuz?” diyerek yardım istedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Cannes Aşıkları

 

Hazal Filiz Küçükköse Turan Tunalı Kadın Oyuncu Trafik İstanbul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500