Aşkını Tam Göğsünde Taşıyor

'Dönerse Senindir' isimli filmi ile büyük yankı uyandıran Murat Boz, gönül verdiği takımının formasıyla fotoğraf çektirdi.

Aşkını Tam Göğsünde Taşıyor
Aşkını Tam Göğsünde Taşıyor Nilay Işık
Bu içerik 1664 kez okundu.

İrem Sak ve Yasemin Allen ile birlikte başrollerini paylaştığı 'Dönerse Senindir' isimli filmi ile büyük beğeni toplayan Murat Boz, gönül verdiği Beşiktaş takımının formasıyla fotoğraf çektirdi.

Müzik kariyerinin yanı sıra yer aldığı film projeleri ile de adından sıklıkla söz ettiren Boz, bir kez daha Beşiktaş fanatiği olduğunu gözler önüne serdi.

Tuttuğu takıma yürekten inanan ve gönül verdiği takımın formasını giyerek poz veren yakışıklı şarkıcı, Beşiktaş'ın başarılı oyuncusu Ricardo Querasma için açılmış hayran sayfasında paylaşılan fotoğrafı ile beğeni yağmuruna tutuldu.

Beşiktaş için hissettiklerini katıldığı bir programda açıklayan Boz, Beşiktaş'a aşık olduğunu ifade eden cümleleri ile dikkatleri üzerine çekmişti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye İkinci İran mı Oluyor?
 
murat boz murat boz hemşire murat boz sevgilisi aslı enver murat boz aslı enver murat boz filmi murat boz dönerse senindir dönerse senindir irem sak yasemin allen beşiktaş murat boz beşiktaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500