Aslı Enver Gelin Oluyor

Ünlü yönetmen Özcan Deniz, daha önce de bir projede çalıştığı Aslı Enver'e yeni bir başrol teklifinde bulundu.

Aslı Enver Gelin Oluyor
Aslı Enver Gelin Oluyor Nilay Işık
Bu içerik 2108 kez okundu.

Ünlü yönetmen Özcan Deniz, yeni dizisinin başrol teklifini daha önce de birlikte çalıştığı Aslı Enver'e götürdü.

'Öteki Taraf' isimli filminde Meryem Uzerli ve Aslı Enver ile birlikte çalışan Deniz, yeni dizisi 'İstanbullu Gelin'in başrolünü Enver'e uygun gördü.

Aslı Enver'in sette çok uyumlu olduğunu ve hiç şikayet etmediğini görünce kendisi ile yeniden çalışmak istediğini ifade eden yönetmenin teklifi kabul edildi. Güzel oyuncunun senaryoyu görünce kendisine gelen başrol teklifini kabul etmesi üzerine dizinin çekimlerinin başladığı öğrenildi.

Kafede gerçekleştirilen çekimler esnasında uyumlu ve neşeli tavırları ile dikkat çeken Deniz ile Enver ikilisi, objektiflere gülümseyerek poz vermeyi de ihmal etmediler.

Bursa'nın son derece güçlü ve köklü bir ailesinin etrafında gelişen bir aşk hikayesini anlatacağı öğrenilen 'İstanbullu Gelin' dizisinin gerçek bir hayattan esinlenildiği ve yakın bir tarihte seyirci ile buluşacağı kaydedildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Psikopat Rollere Bayılıyor
 
özcan deniz özcan deniz film özcan deniz dizi özcan deniz instagram özcan deniz sevgilisi özcan deniz aslı enver özcan deniz meryem uzerli öteki taraf istanbullu gelin aslı enver istanbullu gelin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500