Ata Demirer ve Alara Bozbey Ayrıldı

Ünlü komedyen Ata Demirer ve Alara Bozbey çifti birlikteliklerini sonlandırma kararı aldı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Bozbey, “Sevgimiz saygımız her zamanki gibi baki kalacak" dedi.

Ata Demirer ve Alara Bozbey Ayrıldı
Ata Demirer ve Alara Bozbey Ayrıldı Meltem Yuksel
Bu içerik 653 kez okundu.

Ünlü komedyen Ata Demirer ve Alara Bozbey çifti birlikteliklerini sonlandırma kararı aldı. Demirer ve Bozbey’in ayrılığı sosyal medya hesaplarında birbirlerini takipten çıkmaları ve beraber fotoğraflarını silmeleriyle ortaya çıktı.

Konuyla ilgili ilk kez konuşan Alara Bozbey, “Saygım sevgim her zaman sonsuz ama bu noktaya gelindikten sonra o fotoğrafların şu an için orada durması doğru değildi” dedi.

Ata Demirer’in geçtiğimiz günlerde “Çok mutluyuz ama evlilik düşünmüyoruz. Bu evlilik haberi kimin fantazisi?” şeklindeki açıklamasının ayrılıkta payı olup olmadığı sorusuna cevap veren Alara Bozbey; “Gerçekten böyle bir düşüncemiz yoktu. Bir şeyler başlar, yükselir. Ya bir yerlere gelir ya da bir yerlere gelmez. Mühim olan onu kalp kırmadan yapmaktır. Hiçbir şekilde başkasının etkisi yok. Sadece ikimiz arasında olan şeyler doğrultusunda net bir saygı çerçevesinde aldığımız bir karardır. Çok sevdiğim, çok kıymet verdiğim, her şeyden önce mesleki anlamda çok saygı duyduğum bir adam. Çok zarif ve kibar bir adam. Aksini söylemek mümkün değil. Ama ikili ilişkide buraya kadar gelebildik” ifadesini kullandı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Deniz Seki’nin Annesi Yoğun Bakımda

Alara Bozbey Atat Demirer Sosyal Medya Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500