Ateşli Sahneler ve Öpüşmek Yasak

Kendini dine adayan eski model ve oyuncu olan Yaşar Alptekin, geçtiğimiz hafta bir moda çekimi için objektif karşısına geçip verdiği pozlarla çok konuşulmuştu. Katıldığı programda açıklamada bulunan Alptekin, dinden dönmediğini, sadece mesleğine geri döndüğünü ifade ederek öpüşme sahnelerinde oynamayacağını söyledi.

Ateşli Sahneler ve Öpüşmek Yasak
Ateşli Sahneler ve Öpüşmek Yasak Meltem Yuksel
Bu içerik 1083 kez okundu.

Star TV'de Duymayan Kalmasın'ın canlı yayın konuğu olan Yaşar Alptekin, sarığını cübbesini çıkarıp sakalını keserek 90’lı yıllarına neden geri döndüğünü anlattı.

Kendini dine adayan oyuncu, kendisine gelen tepkilerden sonra dinden dönmediğini sadece mesleğine geri döndüğünü belirtti. İki tane film projesi geldiğini söyleyen Alptekin, oyunculuk için de belirli kriterleri olduğunu öpüşme, içkili ve ateşli sahnelerde asla oynamayacağını söyledi.

Son 2 senedir bu fikirlere sıcak bakmaya başladığını belirten Alptekin, üniversitelerde konferanslara gittiğini, yeni işler alabilmek için genç neslin beni tanıması gerektiğini fark ettiğini, 25 yaşındaki kızının da değişiminden memnun kaldığını söyledi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Deniz Köpürdü

Yaşar Alptekin Duymayan Kalmasın Dizi Oyuncu Star TV Film
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500