Atilla Taş Gözaltına Alındı

FETÖ’nün medya yapılanması soruşturmasında 14 ay cezaevinde kalan ve 3 yıl 1 ay hapis cezası alan şarkıcı Atilla Taş'ın cezasının infazı için gözaltına alınıp Çağlayan Adliyesi'ne getirildi. Taş, Adliye'de kendisini görüntüleyen muhabirlere "Vatan sağ olsun" yorumunu yaptı.

Atilla Taş Gözaltına Alındı
Atilla Taş Gözaltına Alındı Meltem Yuksel
Bu içerik 1429 kez okundu.

Atilla Taş’ın gözaltına alındığını sosyal medyadan duyuran akademisyen Yaman Akdeniz, şarkıcının Çağlayan’daki İstanbul Adliyesine götürüldüğünü belirtti. Akdeniz, “Mahkemeden gündelik takip ediyorduk, kapıya gelmelerine gerek yoktu” dedi.

Akdeniz, Taş’ın aldığı cezanın infazının akıbetiyle ilgili dün mahkemeye soru sorduklarını belirterek, “İnfaz hakimliği ile konuştuk. Haber vereceğiz dediler. Bu sabah karar yazılmış. Belli bazı suçlar ve cezalar için otomatik yakalama kararı çıkartıyorlar. Atilla zaten teslim olacaktı.

Kararda ne yazdığını bilmediğimden net bir şey söyleyemiyorum ama denetimli serbestlikten yararlanması lazım. Kısa bir süre kalıp çıkabilir. Kalan cezasının tamamını yatmayacak tahminen. Ama 24 saat içinde Türkiye’de her şey değişebiliyor” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Victoria’s Secret’a Gözyaşlarıyla Veda Etti

Atilla Taş FETÖ Çağlayan Adliyesi Yaman Akdeniz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500