Atiye Ölümün Eşiğinden Döndü

Bir radyo programına konuk olan ünlü şarkıcı Atiye, dev cam kapının kırılmasıyla neye uğradığını şaşırdı.

Atiye Ölümün Eşiğinden Döndü
Atiye Ölümün Eşiğinden Döndü Nilay Işık
Bu içerik 1131 kez okundu.

Bir radyo programına konuk olarak katılan Atiye, dev cam kapının kırılmasıyla neye uğradığını şaşırdı.

'Mazallah' ismini verdiği şarkısıyla son dönemde adından sıklıkla söz ettiren Atiye, konuk olarak katılım gösterdiği radyo programının başladığı esnada stüdyonun dev cam kapısının bir anda patlayıp tuz buz olmasıyla ölümden döndü. Büyük bir korkuya kapılan ve olayın etkisinden bir süre çıkamayan ünlü şarkıcı, radyo çalışanlarının verdiği su ve teskinler sayesinde kendine gelebildi.

Programın ardından gazeteciler tarafından kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Atiye, yaşanan olayın nazar olduğunu belirterek nasıl olduğunu anlayamadığını ve camın kırılmasının sebebinin sert esen rüzgar olduğunu açıkladı.

Son dönemde pop şarkıcıları arasında meydana gelen polemikler ve müzik listeleriyle ilgili merak edilenlere de cevap veren popçu, bu tür şeyleri çok takip etmediğini ve oturup bu listeleri araştıran bir insan olmadığını söyledi. Listelerde olmak için müzik yapmadığını belirterek müzikte hiçbir zaman rekabet olmaması gerektiğini öne süren Atiye, doğru müzik yapıldığında zaten rekabetin olmayacağını ve herkesin kendine ait bir tarzının olduğunu vurguladı. Bütün sanatçı dostlarına saygı duyduğunu dile getiren ünü şarkıcı, kendi çizgisini koruduğunu belirterek rakiplerine göndermede bulundu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Sevgililer Günü En Çok Onlara Yaradı
 
Atiye Atiye Deniz Atiye Konser Atiye Şarkıları Şarkıcı Atiye Atiye Nereli Atiye Boy Atiye Boy Kilo Atiye Mazallah Atiye Penti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500