Attığı Tokadın Arkasında Duruyor

Hande Ataizi'ye attığı tokat nedeniyle Türkiye'nin en çok bilinen videolarından birinde yer alan Sevda Demirel, o tokada dair konuştu.

Attığı Tokadın Arkasında Duruyor
Attığı Tokadın Arkasında Duruyor Nilay Işık
Bu içerik 2063 kez okundu.

Hande Ataizi'ye attığı tokat video'su ile Türkiye'de izlenme rekorları kıran Sevda Demirel, katıldığı magazin programında o tokada dair açıklama yaptı.

Ekranların sevilen magazin programı 'Duymayan Kalmasın'a misafir olan Demirel, ilginç itiraflarda bulundu. Yüzündeki dolguları çıkaran ve yeni yüzü ile birlikte ikinci defa kameraların karşısına geçen ünlü model, estetik yaptırdıktan sonra Hande Ataizi'ye benzetildiğini söyledi.

Yaklaşık 15 sene geçmesine rağmen akıllardan silinmeyen tokat görüntülerine dair de konuşan Demirel, Ataizi'nin kendisine saygısızlık ettiğini ve artık anne olduğu için farklı birine dönüştüğünü umduğunu belirtti. O zaman yaşananların şimdi gerçekleşmesi durumunda kalkıp gideceğini söyleyen model, şiddeti savunmadığını fakat saygısızlığa uğradığını dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

'Ezel'den Tanışıyorlardı, 'Paramparça' Oldular
 
hande ataizi hande ataizi tokat hande ataizi sevda demirel sevda demirel 2016 sevda demirel sevda demirel son sevda demirel tokat sevda demirel duymayan kalmasın duymayan kalmasın sevda demirel estetik estetik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500