Avşar Kızı Megastar'a Kancayı Taktı

Yeni bir show programı ile ekranlara dönmeye hazırlanan Hülya Avşar, davalık olduğu Tarkan'a zeytin dalı uzattı.

Avşar Kızı Megastar'a Kancayı Taktı
Avşar Kızı Megastar'a Kancayı Taktı Nilay Işık
Bu içerik 1973 kez okundu.

'Hülya Show' isimli yeni bir show programı ile ekranlara dönmeye hazırlanan Hülya Avşar, davalık olduğu Tarkan'a zeytin dalı uzattı.

Geçtiğimiz akşam gittiği Tarabya'da bulunan Kıyı Balık'ta kardeşinin doğum günü kutlamasına katılan Avşar, Limon Film tarafından kendisine getirilen teklifi reddetme nedenini açıkladı. Limon Yapım'ı çok beğendiğini fakat 'Aşk ve Gurur' dizisi ile ilgili kendisine gelen teklifi, kendi filminden dolayı kabul edemediğini söyledi.

Haziran ayında sohbet programıyla ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü oyuncu, 5 sene önce gerçekleşen Kral TV gecesine ödül almaya gitmediği için 'Bir metrelik adam. Onu boğacağım' dediği Tarkan'a zeytin dalı uzattı. Megastar'ı, sunacağı programa konuk alıp almayacağı sorusuna 'Neden olmasın?' yanıtını veren Avşar kızı, cevabıyla herkesi şaşırttı.

İngiltere'de eğitim gören ve yurtta kaldığı bilinen kızı Zehra Çilingiroğlu'na da değinen ünlü oyuncu, kızına ev almayı düşünüp düşünmediği sorusunu yönelten muhabire 'Sana bir kafa çakarım, görürsün' diyerek espri yaptı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

EDHO Onları Zirveye Taşıdı
 
hülya avşar hülya avşar kızı hülya avşar kızı zehra hülya avşar zehra çilingiroğlu zehra çilingiroğlu hülya avşar eski eşi hülya avşar kaya hülya avşar tarkan hülya avşar show tarkan hülya show hülya avşar selfie
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500