Avşar Kızına Bir Tepki de Demet’ten Geldi

‘Bir Hülya Avşar Sohbeti' isimli programında evli erkeklerin arada sırada eşlerini aldatmasını savunan Hülya Avşar’a, Demet Akalın’dan çok sert tepki geldi.

Avşar Kızına Bir Tepki de Demet’ten Geldi
Avşar Kızına Bir Tepki de Demet’ten Geldi Meltem Yuksel
Bu içerik 1356 kez okundu.

Bir Hülya Avşar’ sohbeti isimli programında evli erkeklerin arada sırada eşlerini aldatmasını savunduğu için Avşar kızı yüzünden RTÜK tarafından kanala ceza kesilmiş ve pek çok isimden tepki görmüştü. Son olarak pop müziğin taçsız kraliçesi Demet Akalın oldukça sert açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz gün Bebek’te konuyla ilgili muhabirlerin sorularını cevaplayan Akalın; “Onu canım kadar severim aslında ama bu söylemleri beni delirtiyor, aldatıldı, üzüldü diye herkes üzülsün istiyor. Benimki gibi, Okan (Kurt) gibi delikanlı adamlar da var. Muhakkak o da doğru adamı bulacak. Onu Sultan Baba’ya yatıra bir götüreyim” ifadelerini kullandı.

Tartışmalı sözlerinden sonra Tarabya’da Kıyı Balık’ta arkadaş grubuyla buluşan Hülya Avşar, mekan çıkışı yaptığı açıklamasında; “Şimdi sizinle burada konuşacak değilim. Ben sahada konuşurum. Söyledim bitti. Bu konu kapansın ”dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Oyuncunun Panik Anları

 

Demet Akalın Hülya Avşar Bir Hülya Avşar Sohbeti Okan Kurt Evlilik Tarabya Bebek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500