Avşar Kızının 700 Bin Liralık Oyuncağı

Hülya Avşar, önceki gün İstinye Park’ta yeni otomobiliyle görüntülendi. Aracın kendisi için tasarlandığını ve iç dizaynının özel yapıldığını söyleyen Avşar’ın yeni oyuncağının değerinin, iç tasarımı dahil 700 Bin TL olduğu öğrenildi.

Avşar Kızının 700 Bin Liralık Oyuncağı
Avşar Kızının 700 Bin Liralık Oyuncağı Meltem Yuksel
Bu içerik 799 kez okundu.

Yaz aylarını Ayvalık’ta bulunan yazlığında geçiren ancak İstanbul'da yenilenen seçim dolayısı ile kısa süreliğine tatiline ara veren Hülya Avşar önceki gün İstinye Park’ta objektiflere takıldı.

Spor kıyafetleri ile alışverişe gelen ve Markalar Sokağı’nda görüntülenen Avşar Kızının dizindeki bandaj gözlerden kaçmadı. Muhabirlerin geçmiş olsun dileklerine teşekkür eden ünlü sanatçı “Tenis oynarken yanlış bir hareket yaptım sanırım ondan oldu, doktorum da bir süre spor yapmaya ara vermemi istedi. Tabi ben dinlemedim, tenis oynamaya devam edince şişti. Bu şekilde sardım ama doktoruma tekrar gitmeye çekiniyorum, kesin dinlemediğim için bana kızacak” dedi.

Muhabirler ile sohbet ederken yeni aracının gelmesi ile tekrar fotoğrafları çekilen Hülya Avşar, plakasının görünmemesi konusunda ricada bulundu. Kamyonet tipi yeni aracı ile görüntülenen ünlü sanatçı, aracın kendisi için tasarlandığını ve iç dizaynının özel yaptırıldığı söyledi. Hülya Avşar’ın yeni oyuncağının değerinin ise iç tasarımı dahil 700 Bin Türk Lirası olduğu öğrenildi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Cem Oyaladı Ozan Kaçırdı

 

 

 

Hülya Avşar İstinye Park Seçim Ayvalık Tenis İstanbul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500