Avşar Kızının Cesareti Kimsede Yok

Evlilik Hazırlıkları Fuarı kapsamında sahne alan Özge Ulusoy, Hülya Avşar'a dair ilginç bir açıklama yaptı.

Avşar Kızının Cesareti Kimsede Yok
Avşar Kızının Cesareti Kimsede Yok Nilay Işık
Bu içerik 1976 kez okundu.

Evlilik Hazırlıkları Fuarı kapsamında sahne alan mankenlerden biri olan Özge Ulusoy, ünlü şarkıcı Hülya Avşar'a yönelik ilgi çekici bir değerlendirmede bulundu.

Bu sene 14.'sü gerçekleştirilen Evlilik Hazırlıkları Fuarı kapsamında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda sahneye çıkan ünlü modeller arasında ünlü iş adamı Hacı Sabancı'nın 6 senelik sevgilisi Özge Ulusoy ile 36 yaşındaki Şenay Akay da yer aldı. Yusuf Çamöz ve Turan Aksoy tarafından tasarlanan defilesi için sahne alan isimlerden Akay, Şinasi Günaydın tarafından hazırlanan koleksiyonun baş mankenliğini yaptı.

Giydiği gelinlikle objektiflere poz veren Ulusoy, dünyaca ünlü bir model olan Irina Shayk'ın giydiği transparan elbisenin bir benzerini giyerek sahneye çıktığı için yoğun eleştiriler alan Hülya Avşar ile ilgili yorumda bulunarak 'O ne giyse yakışır' ifadelerini kullandı. Kendisinin Avşar kızı kadar cesur olmadığını belirten ünlü manken, Avşar'a yöneltilen eleştirileri yanlış bulduğunu ifade etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

En Kötü Huyu Meğer Buymuş
 
Özge Ulusoy Özge Ulusoy Boy Özge Ulusoy Instagram Özge Ulusoy Hacı Sabancı Özge Ulusoy Sevgilisi Özge Ulusoy Hülya Avşar Hülya Avşar Evlilik Hazırlıkları Şenay Akay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500