Avşar Kızının Döner Bıçaklı Sapığı Varmış

'Aklınızda Kalmasın' isimli programa konuk olarak katılan Helin Avşar, ablası Hülya Avşar'la birlikte ilkokulda yaşadığı dehşet dolu bir anısını anlattı.

Avşar Kızının Döner Bıçaklı Sapığı Varmış
Avşar Kızının Döner Bıçaklı Sapığı Varmış Nilay Işık
Bu içerik 2461 kez okundu.

'Aklınızda Kalmasın' isimli programa misafir olan Helin Avşar, ilkokul 5. sınıfa giderken ablası Hülya Avşar'la birlikte yaşadığı dehşet dolu bir anısını paylaştı.

Sanatçılara yönelik sergilenen ileri boyuttaki fanatizme karşı olduğunu belirten Avşar kızı, bir zamanlar ablası Hülya Avşar'ın ve Emel Sayın'ın döner bıçağı ile dolaşan bir fanatiğinin bulunduğunu söyledi.

Annesi, babası ve ablasıyla birlikte yaşadıkları binanın 5. katında bulunan evlerine tırmanarak giren sapıktan çok korktuklarını açıklayan ünlü modacı, akli dengesi yerinde olmayan sapığın bir gün karakolda tutulduğunu ve çıkarıldığını ifade etti.

Ablasıyla uyuduğu esnada eve giren sapığın Hülya Avşar'ın odada duran kıyafetlerinden birini seçerek giydiğini ve döner bıçağı ile dans etmeye başladığını açıklayan Helin Avşar, o günden beri geceleri odasının kapısını kilitlemeden uyumadığını itiraf etti.

helin avşar helin avşar evlendi helin avşar kim helin avşar mesleği helin avşar işi helin avşar eşi helin avşar serhan bora serhan bora helin avşar boşanıyor helin avşar ablası helin avşar hülya avşar hülya avşar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500