Aydınlık Bir Türkiye İçin 'Hayır' Dedi

Ünlü isimlerin referandumda 'evet' oyu kullanacaklarını duyurmaları üzerine sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunan ünlü oyuncu Meltem Cumbul, oyunun 'hayır'dan yana olduğunu söyledi.

Aydınlık Bir Türkiye İçin 'Hayır' Dedi
Aydınlık Bir Türkiye İçin 'Hayır' Dedi Nilay Işık
Bu içerik 2758 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ünlü isimlerin sosyal medya üzerinde başlattığı referandumda 'evet' kampanyası üzerine söz alan Meltem Cumbul, oyunun 'hayır'dan yana olduğunu söyledi.

'Şeytan Rıdvan' lakaplı Rıdvan Dilmen'in başlattığı ve Arda Turan, Burak Yılmaz, Murat Boz, Melih Gökçek, Abdulkadir Karagöz, Ersin Düzen ile Ahmet Çakar gibi isimlerin de devam ettirdiği 'güçlü bir Türkiye için evet' kampanyası üzerine sessiz kalamayan başarılı oyuncu, Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

'Aydınlık bir Türkiye için hayır' oyu kullanacağını Twitter hesabı üzerinden ilan eden Oyuncular Sendikası Başkanı Cumbul, takipçileri tarafından bir hayli takdir topladı. 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Baldız Dediğin Böyle Olur
 
Referandum Referandumda Evet Referandumda Hayır Aydınlık Bir Türkiye İçin Hayır Güçlü Bir Türkiye İçin Evet Meltem Cumbul Şeytan Rıdvan Rıdvan Dilmen Arda Turan Murat Boz Burak Yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500