Aylar Sonra İlk Kez!

Sesi Çok Güzel yarışmasıyla tanınan ve geçtiğimiz yıl sevgilisi tarafından silahlı saldırıya uğrayan Mutlu Kaya, aylar sonra ilk kez canlı yayına çıktı.

Aylar Sonra İlk Kez!
Aylar Sonra İlk Kez! Dilay Aydın
Bu içerik 12592 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Diyarbakır’daki evinde silahlı saldırıya uğrayarak başından vurulan, Sesi Çok Güzel yarışmasının gözdesi Mutlu Kaya, aylar sonra ilk kez canlı yayında soruları yanıtladı.

Kanal D’de Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunumu ile ekrana gelen Renkli Sayfalar’a bu hafta uğradığı silahlı saldırıda başından vurulan Mutlu Kaya konuk oldu. Aylar sonra ilk kez canlı yayına çıkan güzel şarkıcının konuşmakta zorlandığı dikkat çekti. İyileşme sürecinde tüm Türkiye’nin yanında olduğunu söyleyen Mutlu, herkese teşekkürlerini sundu.

Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde evinde olduğu sırada hem akrabası hem de sevgilisi olduğu iddia edilen şahıs tarafından silahlı saldırıya uğrayarak uzun bir süre komada olan Mutlu Kaya, sağlığına adım adım kavuşuyor. Uyandığı an çenesini bile oynatmakta zorlanan başarılı şarkıcı, son zamanlarda tedavinin de etkisi ile yürümeye ve konuşmaya başladı. Tek başına ayakta durmakta zorlansa da yürümek konusunda büyük bir yol kat eden Mutlu, iyileşebileceğini kendisinin de düşünmediğini açıkladı. Sesinin çok iyi olmadığı gözlenen güzel yarışmacı, şarkı söylemeyi çok özlediğini de dile getirdi. Doktorların ses tellerinde sorun olmadığını söylediğini ifade eden Mutlu, sesinin zamanla açılacağını da sözlerine ekledi.

Daha önce yaptığı açıklama ile ‘’Sibel Can’dan nefret ediyorum’’ diyen Mutlu Kaya, güzel şarkıcının ona hiçbir zaman destek olmadığını, maddi ya da manevi bir yardımda bulunmadığını dile getirdi. Sibel Can’ın yardım için kendini ortaya koyduğunu ancak bir şey yapmadığını söyleyen anne Kaya, yardım edecek insanların da bu şekilde önünü kapattığını dile getirmişti. ‘Nasıl olsa arkalarında Sibel Can var’ diyerek insanlardın yardım etmediğini söyleyen Mutlu Kaya, en büyük desteği İbrahim Tatlıses’ten gördüğünü de açıkladı. Aynı hastanede tedavi gördükleri için hemen her gün bir araya gelen ikili, birbirlerine iyileşme sürecinde yardımcı olmuştu.

Mutlu Kaya Sesi Çok Güzel Mutlu Kaya Mutlu Kaya Son durum Mutlu Kaya vuruldu Mutlu Kaya son hali Renkli Sayfalar Kanal D son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500