Ayrılacağı Eşine Zorla Mutluluklar Diledi

2014 senesinde dünya evine girdiği eşi Rafet El Roman ile ayrılık kararı aldığı yönündeki iddiaları doğrulayan Ceren Kaplakarslan, Roman'a mutluluklar dilediğini açıkladı.

Ayrılacağı Eşine Zorla Mutluluklar Diledi
Ayrılacağı Eşine Zorla Mutluluklar Diledi Nilay Işık
Bu içerik 2005 kez okundu.

Rafet El Roman ile 2014 senesinde dünya evine giren ve uzun bir sürecin ardından ayrılık kararı aldığı yönündeki iddiaları doğrulayan Ceren Kaplakarslan, eşine mutluluklar dilediğini açıkladı.

Ünlü şarkıcı Roman'la boşanma arifesinde olduğu bilinen ve arkadaşının babası Mehmet Ali Erbil'le aşk yaşadığı yönünde iddialar ortaya atılan Kaplakarslan, hakkındaki iddialara yanıt verdi.

Mehmet Ali Erbil'in, eski bir aile dostları olduğunu ısrarla vurgulayan Kaplakarslan, Erbil'le arasında herhangi bir şey olamayacağını söyledi.

''BEN DE RAFET'E MUTLULUKLAR DİLİYORUM''

Boşanma süreciyle ilgili kendisine yöneltilen sorular karşısında da rahatsız olan Kaplakarslan, gerek maddi gerekse manevi olarak herhangi bir beklentisinin bulunmadığını ve bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemediğini ifade etti.

Kendisine mutluluklar dileyen eşi için 'Ben de Rafet'e mutluluklar dilerim' demekle yetinen Ceren Kaplakarslan'ın üzgün olduğu her halinden belli oluyordu.

rafet el roman rafet el roman eşi rafet el roman karısı rafet el roman eşi ceren rafet el roman eski eşi rafet el roman boşanıyor rafet el roman ceren kaplakarslan ceren kaplakarslan kim ceren kaplakarslan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500