Ayrıldılar Derken Yüzük Bakmaya Çıktılar

Kendisinden 13 yaş küçük sevgilisiyle yüzük alışverişine çıkan Nicole Scherzinger, bikini giymesine rağmen sergilediği rahat tavırları ile tüm bakışları üzerinde topladı.

Ayrıldılar Derken Yüzük Bakmaya Çıktılar
Ayrıldılar Derken Yüzük Bakmaya Çıktılar Nilay Işık
Bu içerik 2418 kez okundu.

Kendisinden 13 yaş küçük sevgilisi Grigor Dimitrov ile birlikte yüzük alışverişine çıkan ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger, bikini giymesine rağmen sergilediği rahat tavırları ile dikkatleri üzerine çekti.

25 yaşındaki tenisçi sevgilisi Dimitrov ile yüzük almak için alışverişe çıkan 38 yaşındaki Scherzinger, objektiflere yakalandı.

Tatil yapmak için gittiği İtalya'nın Portofino şehrinde bulunan bir mücevher dükkanında görüntülenen ünlü şarkıcı, bir yandan yeni yüzükler denerken diğer yandan da sevgilisiyle ayrıldıkları yönünde ortaya atılan dedikodulara da son noktayı koydu.

Alışverişe bikinisiyle çıkarak herkesi bir hayli şaşırtan Scherzinger'in yanı sıra sevgilisinin kalçalarına ulu orta dokunmaktan çekinmeyen Dimitrov da görenleri hayrete düşürdü.

nicole scherzinger şarkıları nicole scherzinger x factor grigor dimitrov nicole scherzinger nicole scherzinger boyu nicole scherzinger sevgilisi nicole scherzinger kim nicole scherzinger grigor dimitrov
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500