Ayrılığın Ardından İlk Kez Konuştu

Murat Boz, Aslı Enver ayrılığının ardından ilk kez açıklamada bulundu.

Ayrılığın Ardından İlk Kez Konuştu
Ayrılığın Ardından İlk Kez Konuştu Ecem Şenol
Bu içerik 1340 kez okundu.

Yakın zamanda evlenecekleri beklenen Murat Boz ve Aslı Enver'in ilişkisi, Boz'un Bahar-Nihal Candan kardeşlerle, gece yarısı bir partide birlikte eğlendiği iddiasıyla sürpriz şekilde bittiği öğrenilmişti. Taraflar uzun süre sessizliğini korusa da Boz, yaptığı açıklamada ilişkilerinin yaşanan bu olaylardan 3 hafta önce bittiğini söyleyerek sonunda ayrıldıkları iddialarının doğru olduğunu kabul etti.

Magazin gündeminde uzun süre konuşulan olayda Murat Boz, Eser Yenenler’in villasında yarışma programından tanınan Bahar ve Nihal Candan çiftiyle yakalanmıştı. Şarkıcı, Antalya’da verdiği konser sonrası şaşırtan bir itirafta bulundu. Yerli ve yabancı yaklaşık 5 bin kişiyi iki saat boyunca eğlendiren Boz, konser sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı ve Aslı Enver’e ihanet ettiği iddialarını yalanladı.

İhanetin teknik olarak mümkün olmadığını ve ilişkilerinin bu olaydan üç hafta önce bittiğini itiraf eden Murat Boz, çekimlerine başlanması planlanan “Kardeşim Benim 2” filminde tekrar Enver’le kamera karşısına geçip geçmeyeceği sorusunu ise buna yapımcının karar vereceğini söyleyerek yanıtladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Deniz Akkaya'ya Gece Kulübünde Taciz

Murat Boz Aslı Enver Ayrılık Açıklama Nihal Candan Bahar Candan Eser Yenenler İhanet Antalya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500