Ayrılığın Ardından İyi Öpüştüler

Yoğun konser maratonu nedeniyle yaklaşık 1 aydır ayrı kalmak zorunda kaldıkları bilinen Kenan Doğulu ile Beren Saat ikilisi, Bodrum'da hasret giderirken objektiflere yakalandı.

Ayrılığın Ardından İyi Öpüştüler
Ayrılığın Ardından İyi Öpüştüler Nilay Işık
Bu içerik 2006 kez okundu.

Kenan Doğulu'nın yoğun konser maratonu gerekçesiyle yaklaşık 1 aydır ayrı kalmak zorunda olan Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti, Bodrum'da hasret giderirken görüntülendi.

Los Angeles tatillerini bitirdikten sonra Türkiye'ye dönen ve Gümbet'te bulunan evlerinde tatilin keyfini çıkaran Saat ile Doğulu ikilisinin, ikinci tatillerine başladıkları görüldü.

Evlerinin içinde bulunduğu sitenin iskelesinde objektiflere yakalanan ünlü çift, misafirleriyle birlikte tekne turu yaptı. Kısa sürdüğü gözlenen tekne gezintisinin akabinde zodyak botla evlerine dönen ve misafirlerini uğurlayan gözde ikili, soluğu sitenin plajında aldı.

Birlikte yüzen ve suyun içinde sık sık uzun uzun öpüşerek özlem gideren Beren Saat ile Kenan Doğulu ikilisi, denizde geçirdikleri romantik dakikaların ardından el ele tutuşarak evlerinin yolunu tuttu.

beren saat beren saat eşi beren saat kocası beren saat instagram beren saat kenan doğulu beren saat hamile mi beren saat sütyensiz beren saat göbeği açık kenan doğulu kenan doğulu instagram kenan doğulu bodrum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500