Ayrılık Nedeni Emina’nın Müsrifliği

Mustafa Sandal ve Emina Sandal’ın evlilikleri üzerinden karabulutlar dolaştığı ve çiftin boşanma kararı aldığı söylemişti. Şarkıcının yaklaşık 5 aydır evine gitmediği şeklinde ortaya atılan yeni bir iddia ise magazin gündemine bomba gibi düştü.

Ayrılık Nedeni Emina’nın Müsrifliği
Ayrılık Nedeni Emina’nın Müsrifliği Meltem Yuksel
Bu içerik 1717 kez okundu.

Evlilikleri de dahil yaklaşık 14 yıldır birlikte olan Mustafa- Emina Sandal çiftinin evliliğine nazar değdiği dedikodusu magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Haber hakkında ilk açıklama Mustafa Sandal'dan gelmiş, gayet mutlu bir evlilikleri olduğunu söylemişti.

Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, Mustafa-Emina Sandal çifti için ortaya çok ilginç bir iddia attı. Cankurt, şarkıcının yaklaşık 5 ay önce evi terk ettiğini ve buna sebep olarak da Emina Sandal'ın müsrifliğini gösterdi.

Daha önce Emina’nın Sırbistan’a gidip şarkıcılığa devam etmek istemesi olarak gösterilen ayrılığın aslında, 2010 yılında oturmaya başladıkları Çubuklu Vadi Evleri'nde 1,5 milyon dolara satın aldığı villalarını neredeyse her yıl yeni baştan dekore ettirmesi olarak gösterildi. 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Modern Don Kişot Mehmet Günsür

Mustafa Sandal Emina Sandal Boşanma Sırbistan Çubuklu Vadi Evleri Şarkıcı Mustafa Sandal Dinle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500