Ayrılık Nedenleri Ortaya Çıktı

Hacı Sabancı ve Özge Ulusoy çiftinin neden ayrıldıkları ortaya çıktı. İddialara göre Hacı, Ulusoy'un cep telefonunda annesi hakkında küfürlü mesajları okuyunca ilişkisine son noktayı koymuş.

Ayrılık Nedenleri Ortaya Çıktı
Ayrılık Nedenleri Ortaya Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 1048 kez okundu.

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı birlikteliğinin bitme nedeni söylenenlerin aksine aldatma ya da evliliğin gecikmesi değil oldukça farklı bir sebepten dolayı sona erdiği ortaya çıktı.

Sosyal medyada  ‘Magagenius’ isimli hesabın haberine göre, Hacı Sabancı, Özge Ulusoy’un telefonunu karıştırırken annesiyle yaptığı özel konuşmaları görmüş ve onların arasında annesi Arzu Sabancı hakkında ağza alınmadık küfürlerin olduğu mesajlaşmaları okuduğu belirtildi. Birlikteliklerinin en başından beri Arzu Sabancı’nın kendisine tavır almasını hazmedemeyen Ulusoy’un annesine bu tavırlardan rahatsız olduğunu küfürlü bir dille ortaya koyduğunu gören Sabancı’nın o an ilişkisini bitirme kararı aldığı hatta bu sürpriz kararın nedenini merak eden yakınlarına da “Özge’nin bu kadar kalitesiz olabileceğini hiç düşünmemiştim” diye dert yandığı iddia edildi.

Bu kadar sert ve çarpıcı iddiaların ortaya atılmasından sonra Özge Ulusoy sessizliğini korurken, Hacı Sabancı iddiaları ortaya atan Magagenius’a attığı mesajla o iddiaları doğruladı.

İşte o mesaj;


Hacı Sabancı Özge Ulusoy Arzu Sabancı Instagram Mesaj Anne Küfür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500