Ayrılık Sebebi Kanser Çıktı

Faik Öztürk, Safiye Soyman’la birlikte katıldığı magazin programında kanser şüphesi taşıdığını ve bu yüzden ayrıldığını açıkladı.

Ayrılık Sebebi Kanser Çıktı
Ayrılık Sebebi Kanser Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 3146 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Altın Kelebek Ödül Törenine yanında Faik Öztürk olmadan katılan Safiye Soyman, ayrıldıklarını açıklamış ve ertesi gün katıldığı magazin programında canlı yayında 18 senedir birlikte yaşadığı Öztürk’le barışmıştı.

Bugün sabah katıldıkları magazin programında ilk kez açıklamada bulunan iş adamı kendisinde Prostat Kanseri şüphesi olduğunu ve bu yüzden bir hafta boyunca hastanede yattığını gözyaşları içerisinde anlattı. Hastanede yattığı süreç içerisinde sanatçıya duyduğu sevgiyi anlatan bir mektup yazdığını belirten Faik Bey canlı yayında hüngür hüngür ağladı. Kendisine hiçbir şey anlatmadığını söyleyen Soyman yerinden kalkıp hayat arkadaşına sarıldı.

Yazdığı mektubun kasasında durduğunu belirten Faik Öztürk kendisine bir şey olması durumunda mektubun Safiye Soyman’a verilmesini istediğini ve şimdiye kadar bütün sıkıntılarını tek başına çözdüğünü bunun içinde hayat arkadaşını yanında istemediğini belirtti.

Safiye Soyman Faik Öztürk Prostat Kanseri Canlı Yayın Kanser Renkli Sayfalar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Emine     0000-00-00 Oncelikle buyuk gecmis olsun ve cok duygulandim saklamasina gerek yok bu dunyada iy gunde kotu gunde el ele vermek lazim